top of page

Od tejto sezóny prechádza náš klub na nový Klubový informačný systém (KIS). Každý člen bude mať svoj účet prostredníctvom ktorého bude mať prehľad o všetkých tréningoch, súťažiach, pretekoch, členských príspevkoch a pod.

Sezóna 2023/24

informácie

1.

Na webovej stránke clen.skjuventa.sk/registracia vyberte športový oddiel alebo krúžok. Pokračujte stlačením tlačidla nemám účet.

2.

Vyplňte údaje člena (a rodiča). V poslednom kroku skontrolujte údajeudeľte súhlas so spracovaním osobných údajov a odošlite registráciu.

3.

Vaša registrácia teraz čaká na schválenie. Po jej schválení (zväčša do 24 hodín) Vám budú na uvedený email poslané prihlasovacie údaje.

Stiahnite si prihlášku v PDF súbore a podpísanú ju doneste na prvý tréning. V prípade, že nenájdete nikde prihlášku, tak si prosím stiahnite prázdnu nižšie a vypíšte ju.

4.

Na webe clen.skjuventa.sk sa prihláste do svojho účtu a udeľte súhlas (zelené tlačidlo) so spracovaním osobných údajov (bez neho nie je možné KIS používať)

Vo svojom účte nájdete rozpis tréningov, zápasov, pretekov, faktúry za členské príspevky, komunikáciu s klubom a pod.

5.

Tréningy aj krúžky začínajú 4.9. 2023.

Odporúčame stiahnuť si mobilnú aplikáciu KIS, aby Vám neunikli žiadne oznamy a informácie, pretože celá komunikácia s klubom, nominácie na zápasy a preteky a pod. prebieha cez KIS.